Site Haritası Site Map Search:
Home Page
About US
Products
Quality
Resellers
Contact

          Türkiye sağlık sektöründe, 2002 yılında Ender ÖZTÜRK tarafından PROKOL Medikal İtr.Tur.Taah.San.Tiç.Ltd.Şti. adıyla kurulan şirketimiz, Anestezi ve Yoğun Bakım, Kalp ve Damar Cerrahisi başta olmak üzere bir çok tıp alanında kullanılan ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

          Önce İnsan Sağlığı, felsefesiyle yola başlayan şirketimiz, 2005 yılında Gökmen KURDOĞLU ve Ender ÖZTÜRK’ ün sektörde edindikleri tecrübe ve birikimlerini, İSTİMEKS İstanbul İth.İhr.Dış.Tiç.Ltd.Şti. bünyesin de birleştirerek, ithalata başlamıştır. Yapılan ithalatlarla ürün yelpazesini genişleterek hasta ve doktorlarımızın ihtiyaçlarını, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamaya çalışmaktadır.

          Şirketimiz, 2007 yılında ISO 9001:2000 belgesini almış ve bu belgenin getirdiği ISO kalite standartlarında hizmet vermektedir.

          Şirketimizin kardeş kuruluşu olan GEMED Sağlık Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında tıbbi malzeme üretimine başlamış olup, ISO 13485:2003 ve 93/42/EEC Avrupa Birliği Sağlık Yasası koşullarına uygun, CE belgesine sahip birçok tıbbi malzemenin üretimini yapmaktadır. 

Misyonumuz,
Sağlık sektöründe yaptığımız faaliyetlerde önce insan sağlığı felsefesiyle insan odaklı çalışmaktır.
 
Vizyonumuz,
Kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetler ile birleştirerek hasta ve doktorlarımıza ulaştırarak; yurtiçi ve yurtdışında saygınlığı olan bir şirket olmaktır.
 
Değerlerimiz,
Tüm faaliyetlerimizde; dürüst, adil, güvenilir, etik değerlere önem veren bir şirket olmaktır.
İstimeks İstanbul İth.İhr.Dış Tiç.Ltd.Şti.
Bağlarbaşı Mah. Şehit Mücait Sk. Fatma İnan İş Merkezi No:81/2 Maltepe / İSTANBUL

Tel:0216 451 76 76 | Fax:0 216 452 33 60
info@istimex.com
THEON Yazılım